Telefonhylla
Vollendet
2020-01-22
722760
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
TELEFONHYLLA, teak, 2 lådor, underhylla i svart metalltråd, 1950-tal, H ca 18 cm, L ca 60 cm
Skador: Bruksslitage