Läkarskåp 1900-talets första hälft
Vollendet
2020-01-14
721917
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LÄKARSKÅP, 1900-talets första hälft, bemålad plåt, med hylld, skyltmärkt Made in Japan, total höjd 120, höjd till skivan 85, 70x45 cm
Skvia med bucklor, skador, färgbortfall