Ragnar Persson oljemålning
Vollendet
2020-01-14
721525
| Höchstes Gebot | 7 000 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
RAGNAR PERSSON (1905-1993): ´´Dans i stugan´´, monogramsignerad RP, olja på duk, ca 50x53 cm