Poul Henningsen takarmatur
Vollendet
2020-01-10
720926
| Höchstes Gebot | 4 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
POUL HENNINGSEN, "Charlottenborg", taklampa, Louis Poulsen, Danmark, vitlackerad, plåt, höjd ca 30, diameter ca 40 cm
Bruksslitage, repor