Christian Berg

Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHRISTIAN BERG (1893-1976): ´´Solnedgång över mykonos ", monogramsignerad och daterad à tergo 1954, olja på pannå, ca 15x24 cm

720699

2020-01-13