Skåp juged

Skåp juged
Skåp juged
Skåp juged
Skåp juged
Skåp juged
Skåp juged
Skåp juged
Skåp juged
Skåp juged
Skåp juged
Skåp juged
Skåp juged
Skåp juged
Skåp juged

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, Flugeby möbelfabrik, jugend, ek, vitrinöverdel med glasade dörrar, skuren dekor, invändigt med flyttbara hyllplan, höjd ca 196, 73x31 cm

Bruks och åldersslitage nyckel saknas, hyllplan saknas. Underskåpet låst

720482

2020-01-06