Saltkar i silver
Vollendet
2020-01-04
719998
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 2 300 SEK |
SALTKAR i silver, 1 par, med insats i glas, en sked medföljer, stämplade, Minerva, Paris, tidigt 1900-tal, höjd ca 4,5, längd 6 cm, vikt ca 31 g
Bruksspår