Fontän
Vollendet
2019-12-26
718985
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
FONTÄN, 1800-talets senare del, pojke och svan, gjutjärn, höjd ca 111 cm
Senare bemålad, slitage, skador, spricka