Petter Zennström grafiska blad

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTER ZENNSTRÖM (1945-2014): (18) Kompositioner, signerade, linoleumsnitt och litografier, varierande mått, oramade

Hanteringsveck

718778

2020-01-11