Spelbord 1800-tal

Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal

Klubbat för:

180 EUR

Utropspris

300 EUR

SPELBORD, 1800-talets första hälft, mahognyfanerad, mässingsbeslag, höjd 75 cm, längd 90 cm, bredd 45 cm, bordsskivan utfälld 90x90 cm.

Slitage, små skador, bordsskivan lös från underredet

718746

2020-01-14