Klubbat för:
180 EUR
Utropspris
300 EUR
SPELBORD, 1800-talets första hälft, mahognyfanerad, mässingsbeslag, höjd 75 cm, längd 90 cm, bredd 45 cm, bordsskivan utfälld 90x90 cm.
Slitage, små skador, bordsskivan lös från underredet
718746
2020-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här