Karmstol cognac läder
Vollendet
2019-12-18
714700
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1950/60-tal, stomme i lackerad ek, sits samt rygg klädd i cognacsfärgad läder, sitthöjd ca 46, bredd ca 56 cm
Smärre slitage, blekt på sätet