Takarmatur jugend
Vollendet
2019-12-14
712611
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, 4 ljuspunkter, glaskupa, takkopp i mässing, höjd ca 70 cm
PROVENIENS: Stopalo
Gammal el