Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Figurkomposition, monogramsignerad SH -71, färglitografi, numrerad 182/250, bildmått 41x50 cm
Ej examinerad ur ram
710614
2019-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här