Claude Pratt
Vollendet
2019-12-06
708036
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
CLAUDE PRATT (1860-1935), olja på duk, "Interiör", signerad Claude Pratt samt daterad 1919, ca 25x36 cm
dukskada/ hål