Skrivbord jugend
Vollendet
2019-11-28
707925
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, furu, beslag i mässing, höjd ca 77, 120x68 cm
Nyckel saknas, brukslitage