Mulberry "Bayswater"
Vollendet
2019-12-08
706648
| Höchstes Gebot | 4 800 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
MULBERRY, "Bayswater", väska i grått läder med detaljer i mässingsfärgad metall, invändigt tre fack varav ett med dragkedja, märkt "MULBERRY" , "Made in England" samt numrerad på plakett, bredd ca 36 cm, djup ca 11 cm, höjd ca 25 cm, dustbag medföljer.
"Ingår i tema julauktion".
Obetydligt bruksslitage.