Matbord Superellips
Vollendet
2019-11-19
704237
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, "Superellips", matbord, , skiva i vitt laminat och aluminiumkant, kromade spännben, etikettmärkt, höjd 71, 120x180 cm
Smärre slitage, repor och fläckar