Torborg Lindberg
Vollendet
2019-11-12
700652
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
TORBORG LINDBERG (1908-1980): (2) Samiskt par, kvinna med barnvagg på ryggen, monogramsignerade TL, snidat och polykromt bemålat trä, höjd 13,5-14 cm
Slitage