Rune Rydleius relief
Vollendet
2019-11-04
697149
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
RUNE RYDELIUS (född 1946): "Nässkulptur", signerad, gips, kartong och målat papper, ca 19x19 cm
Samlingskatalog medföljer
Proveniens Galleri Argo
Mindre kantskada,