Gunnar Greiber
Vollendet
2019-10-31
696653
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GUNNAR GREIBER (1919-2011): Komposition med figurer vid segelbåt, signerad, olja på pannå, ca 40x40 cm