Båtskyltar
Vollendet
2019-10-24
692882
| Höchstes Gebot | 6 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BÅTSKYLTAR (3), 1900-talets första hälft, skurna i trä, några bemålade, längd mellan ca 140-150 cm
Bruks och åldersrelaterta slitage