Helmer Hertzhoff färglitografi
Vollendet
2019-10-22
691416
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HELMER HERTZHOFF (1873-1958): Norrsken, signerad, färglitografi, bildmått ca 44x36 cm
Ej examinerad ur ram, smärre gulnad