Kvinnoporträtt oljemålning
Vollendet
2019-10-24
689429
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 91x76 cm
Tryckskador