Golvur 1800-tal
Vollendet
2019-10-11
688245
| Höchstes Gebot | 8 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GOLVUR, 1800-talets början, bemålat i svart, detaljer i guld, skuren dekor, höjd ca 200 cm
Visare och lod saknas