Göran Augustson målning
Vollendet
2019-11-03
686910
| Höchstes Gebot | 560 EUR |
| Schätzwert | 600 EUR |
GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) "Quartetto", signerad samt daterad -95, akryl på pannå, 34,7x75 cm