Snedklaff rokoko

Snedklaff rokoko
Snedklaff rokoko
Snedklaff rokoko
Snedklaff rokoko
Snedklaff rokoko
Snedklaff rokoko
Snedklaff rokoko
Snedklaff rokoko
Snedklaff rokoko
Snedklaff rokoko
Snedklaff rokoko
Snedklaff rokoko

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SNEDKLAFF, 1700-tal, rokoko, spår av bemålning, höjd ca 105, 98x52 cm
PROVENIENS: Stopalo

Delvis senare bemålning, nyckel saknas

686123

2019-11-24