Snedklaff rokoko
Vollendet
2019-11-24
686123
| Höchstes Gebot | 46 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
SNEDKLAFF, 1700-tal, rokoko, spår av bemålning, höjd ca 105, 98x52 cm
PROVENIENS: Stopalo
Delvis senare bemålning, nyckel saknas