Relief gips
Vollendet
2019-10-05
685481
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
RELIEF, gips, omkring år 1900, signerad och daterad -94, ca 76x45 cm
Skador, en del lös