Mario Chichorro En konstsamlares hem
Vollendet
2019-10-06
685458
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MARIO CHICHORRO (född 1932): Figurkomposition, signerad och daterad Chichorro -69, blandteknik/olja/lack, ca 62x47 cm,
Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"