Skänk 1800-tal
Vollendet
2019-10-03
684458
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
SKÄNK, 1800-talets slut, dörrblad med kanelerad dekor, inredd med lådor och hyllplan, gråmålad, draghandtag i mässing, höjd 131, 148,5x49,5 cm
Renoverad och kompleterad