Skedar i silver
Vollendet
2019-09-30
683408
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SKEDAR i silver, (6) fiolmodell, en stämplad Lampa 1763, de andra från 189, längd ca 19,5 cm, vikt ca 295 g
Bruks och åldersrelaterat slitage