Skåp 1900-tal
Vollendet
2019-09-26
682475
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
SKÅP, 1900-tal, spegeldörrar med bakomliggande lådfacksinredning, bemålat i brungult, beslag i mässing i form av lejonmaskaroner, höjd ca 125, 140x55 cm, nyckel medföljer
Slitage, fläckar, smärre avslag