Damporträtt 1800-tal
Vollendet
2019-09-27
682065
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av dam med blommor i hår, osignerad, olja på duk, ca 70x 56 cm
Retusher, ytslitage, smärre gulnad fernissa, lagning, ram med skador.