Kajsa Zetterquist blandteknik
Vollendet
2019-09-24
681704
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KAJSA ZETTERQUIST (Född 1935): Komposition, akvarell med collage, signerad och daterad Kajsa Z -67, ca 35x26 cm