Figurin Kina
Vollendet
2019-09-25
681044
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FIGURIN, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, delvis glaserad, polykrom dekor, höjd ca 18 cm
Smärre slitage