Olle Bonniér, blandteknik
Vollendet
2019-11-10
679827
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
OLLE BONNIÉR (1925-2016): Ljusmembran, blandteknik, signerad och daterad O Bonniér, ca 35,5x45,5 cm