Einar Nerman
Vollendet
2019-09-28
679528
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
EINAR NERMAN (1888-1983): Stilleben med blommor, signerad Nerman, olja/blandteknik på pannå, ca 46x38 cm,
PROVENIENS:
Konstnärens familj