Oiva Toikka Nuutajärvi Iittala fågel
Vollendet
2019-09-16
677697
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OIVA TOIKKA, figurin, glas, Finland, Nuutajärvi, Iittala, föreställande fågel, signerad, etiekttmärkt, höjd ca 15, längd 19 cm
Smärre slitage