Trädgårdsbord gjurjärn
Vollendet
2019-09-14
677197
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn, 1800-talets slut, bemålat i svart, höjd ca 69, 77x51 cm
Senare bemålning, slitage, fläckar