Folke Ohlsson soffa
Vollendet
2019-09-12
676102
| Höchstes Gebot | 3 600 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
FOLKE OHLSSON, soffa, teak, brännstämplad Bodafors Design Folke Ohlsson Made in Sweden 1960, längd ca 191 cm, sitthöjd ca 39 cm
Slitage och märken, klädel med kraftigare slitage