Kandelabrar 1 par senempire Frankrike 1800-tal
Vollendet
2019-10-17
675595
| Höchstes Gebot | 39 000 SEK |
| Schätzwert | 22 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, senempire, Frankrike, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, för fyra ljus vardera, skaft i form av kariatyder, höjd 64 cm
Smärre slitage