Fat silver
Vollendet
2019-09-02
673132
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FAT, silver/900, 1900-talets andra hälft, Egypten, diameter ca 28,5 cm, vikt ca 475 g
Visst slitage