Elisabeth Nyman färglitografier
Vollendet
2019-09-02
672716
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
ELISABETH NYMAN (samtida): 2 st, kompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, ca 36x25 cm vardera