Gunnar Björkman akvarell
Vollendet
2019-08-26
670655
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
GUNNAR "GEBBE" BJÖRKMAN, Nötskrikor vid en mosse, akvarell, sign och daterad 1982, ca 28x46 cm