plafond
Vollendet
2019-08-25
669896
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
CARL FAGERLUND, plafond, Orrefors, 1960-tal, mässing och glas, diameter ca 48 cm
mindre bucklor på skärmen Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen