Casolett

Casolett
Casolett
Casolett
Casolett
Casolett
Casolett
Casolett
Casolett
Casolett
Casolett
Casolett
Casolett
Casolett
Casolett

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CASOLETT, empire, brännförgylld och mörkpatinerad brons, fyrkantigt postament med emblem, krönt av urna med hänklar av fågelhuvuden, lös flamma och manschett, höjd 25 cm

Smärre ställvis slitage

668314

2019-08-25