Collier av platina med diamanter
Vollendet
2019-08-18
668227
| Höchstes Gebot | 54 000 SEK |
| Schätzwert | 50 000 SEK |
HALSBAND, platina/900, baguetteslipade diamanter, totalt 9,35 ct, enligt gravyr, stämplad DP i en kvadrat, längd ca 45 cm, vikt ca 91,7 g
Bruksslitage