Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, med skåpsdel och skrivskiva, 1960-tal, fanérad i teak, 3 dolda lådor, sidostycken i betsad björk, höjd ca 165, 116,5x43 cm
Slitage, mindre skador
667840
2019-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här