Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
TORSTEN BILLMAN (1909-1989): ´´Metropol´´, signerad i trycket och i blyerts undertill samt numrerad 10, träsnitt, bildstorlek ca 33x23.5 cm
Ej examinerad ur ramen
666863
2019-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här