Lykta koppar
Vollendet
2019-08-01
665810
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LYKTA, för grindstolpe, 1900-talets första hälft, koppar, gulfärgad glas med dekor av rundlar, elektifierad, höjd ca 46 cm
Slitage, SAV kan ej garantera funktionen