Didrik Von Essen oljemålning
Vollendet
2019-07-25
663642
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
DIDRIK VON ESSEN (1856-1922): Vattendrag, signerad och daterad Didr. von Essen, olja på duk, 70x52 cm